Webshop Manager (163 látta)

Angliai cégünk számítástechnikai eszközökkel kereskedő eBay webáruházának magyarországi részlegébe munkatársakat keresünk!

Webshopunk az alábbi linken érhető el:

Pozíció: Webshop Manager

Feladatok:
– Webshop napi ügymenetének intézése
– Árukészlet beszerzése és az eladókkal történő ügyintézés (írásban, angol nyelven)
– Készlet adminisztráció
– Ügyfélkérdések megválaszolása (írásban, angol nyelven)
– Eladott termékek beüzemelésével kapcsolatos támogatás (írásban, angol nyelven)
– Egyéb adminisztráció

Elvárások:
– Erős hardver ismeret
– Aktív, középhaladó szintű angol nyelvtudás
– Precizitás, gyors döntéshozó képesség
– Jó stressztűrő képesség, rugalmasság, multitasking
– Magabiztosság, határozottság, proaktivitás
– Minőségi munka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent:
– eBay-es eladói tapasztalat
– beszerzésben vagy számítógép szervizben szerzett munkatapasztalat

Az állás teljes munkaidős, otthonról végzendő távmunka.
Bérezés: fix (kezdő) nettó 300 ezer Ft.

Az érdeklődők fényképes önéletrajzát az info@opt-unlimited.co.uk email címre várjuk!

ÁLLÁS LEJÁRT