Villanyszerelő/Szerelésvezető állás Hajdú-Bihar megye (140 látta)

Polgári telephelyű cégünkhöz keresünk kollégákat villanyszerelő/szerelésvezető munkakörbe. Kivitelezéseink országos szintűek, a szállás, projekthez utazás térített.

Feladatok:

Ipari és irodai épületvillamossági szerelés

Kábel nyomvonalak szerelése minden szerelési technológiával

Kábelhúzás, fektetés

Szerelvények beépítése

Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése

Munkavédelmi előírások betartása és betartatása.

Elvárások:

Villanyszerelő szakirányú végzettség

Szakmai tapasztalat

Precíz, önálló munkavégzés

Villanyszerelési anyagok ismerete

Villanyszerelési szerelés technológiák ismerete

Tervolvasás

Utazási hajlandóság

Alvállalkozói csapatok illetve saját munkavállalói kapacitás irányítása

Szerelési anyagok beépítési koordinálása

Előnyt jelent:

Napelem rendszer szerelésben szerzett tapasztalat

Napelem rendszerek ismerete

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Megújuló energiával kapcsolatos érdeklődés

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Fiatalos csapat

Változatos, dinamikus munkalehetőség

Képzések

Előrelépési lehetőség

Bérezés:

Alapbér tapasztalattól és hozzáállástól függően Nettó 300 000 Ft és 400 000 Ft között.

Fizetés minden hónap 10-ig banki átutalással.

Törvényben előírt fizetett szabadság és fizetett ünnepek alkalmazása.

 A feltüntetett bérsáv tájékoztató jellegű. Egyéntől, végzettségtől és tapasztalattól függő.