Villanyszerelő és napelem szerelő állás Hajdú-Bihar megye (140 látta)

Polgári telephelyű cégünk villanyszerelő és napelem szerelő munkakörbe keres kollégákat. Kivitelezéseink országos szintűek, a szállás, kivitelezéshez utazás térített.

Feladatok:

Ipari és irodai épületvillamossági szerelés

Kábel nyomvonalak szerelése minden szerelési technológiával

Kábelhúzás, fektetés

Szerelvények beépítése

Napelemes rendszereknél inverterek és napelem modulok szerelése

Munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

Villanyszerelő szakirányú illetve egyéb műszaki végzettség

Precíz, önálló munkavégzés

Villanyszerelési anyagok ismerete

Villanyszerelési szerelés technológiák ismerete

Tervolvasás

Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

Napelem rendszer szerelésben szerzett tapasztalat

Napelem rendszerek ismerete

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Megújuló energiával kapcsolatos érdeklődés

Emelőgép kezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Fiatalos csapat

Változatos, dinamikus munkalehetőség

Képzések

Előrelépési lehetőség

Bérezés:

Alapbér tapasztalattól és hozzáállástól függően Nettó 250 000 Ft és 350 000 Ft között.

Fizetés minden hónap 10-ig banki átutalással.

Törvényben előírt fizetett szabadság és fizetett ünnepek alkalmazása.

 A feltüntetett bérsáv tájékoztató jellegű. Egyéntől, végzettségtől és tapasztalattól függő.