Üzletvezető helyettest keresünk (49 látta)

Több, mint 20 éve működő iparcikk kis és nagykereskedelemmel foglalkozó KFT keres üzletvezető helyettest.

Feltételek:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves, kereskedelemben szerzett, szakmai munkatapasztalat
  • Hosszútávban gondolkodás

Főbb feladatok:

  • Az üzletvezető támogatása az üzlet működésével kapcsolatos minden tevékenységben
  • Az üzletben folyó munka komplex megszervezése, irányítása
  • Az eladói csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • Aktív részvétel az értékesítésben, vásárlói reklamációk kezelése
  • Készletgazdálkodás, rendelések összeállítása
  • Beosztás készítés
  • Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése
  • Rendelések összeállítása, készletgazdálkodás
  • Pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai és MS Office ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzési, döntéshozatali képesség
  • Irányítási képesség, csapatmunkában való részvétel
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Eredmény és profitorientált gondolkodásmód

Előnyt jelentenek:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi boltvezetői végzettség
  • Gumiabroncs ismeret/értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Versenyképes jövedelmet
  • Változatos, érdekes munkát
  • Dolgozói kedvezmény
  • Kedvező munkaidő beosztás

A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel várjuk a marketing@rakoczi.hu címre!

ÁLLÁS LEJÁRT