Üzemmérnök (39 látta)

A Nast Alkatrészgyártó Kft.

29 éve működő magyar tulajdonú stabil, fejlődő cég

CNC forgácsoló és fémipari részlegéhez gyártásirányítási feladatra

Üzemmérnök munkatársat

keres

Családias vállalkozásunk a magyar és külföldi piacok számára főleg fémipari és kárpitos munkákat végez. Fontos számunkra, hogy partnereink elégedettségére minőségi, megbízható szolgáltatásokat nyújtsunk. Új munkatársunktól a minőség iránti elkötelezettséget, a gyártási folyamatokban a hatékony munkaszervezést várjuk el, amivel növeli cégünk eredményességét. Ideális jelölt, ha eddig is hasonló munkát végzett, van pár éves tapasztalata, és szereti a szakmáját. Fontos, hogy képes legyen önállóan döntéseket hozni, melyekért felelősséget is vállal, és mi biztosítjuk számára a megvalósítás lehetőségét.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Felelősségteljes munka vár, stabil, jövőképpel rendelkező cégnél, ahol elsődleges törekvés a magas minőségű termékek előállítása
  • Szakmailag felkészült csapat

Feladatok lesznek:

  • Meglévő CNC forgácsoló és fémipari üzemegység gyártási folyamatainak irányítása, felügyelete (6-8 fő)
  • Elektromos részegységek összeszerelésével foglalkozó részleg munkájának koordinálása (4-6 fő), csoportvezető irányítása
  • Megrendelések feldolgozása, termelés-ütemezés, minőség-ellenőrzés
  • Műszaki ügyekben kapcsolattartás a megrendelők képviselőivel
  • A termelésben dolgozók munkájának koordinálása, a pontos, minőségi munka számonkérése

Mi kell feltétlenül hozzá?

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki képesítés
  • Angol (vagy német) nyelv tárgyalóképes ismerete, idegen nyelvű műszaki dokumentációk értelmezésének készsége
  • Pár év munkatapasztalat gyártási folyamatokban való aktív részvétellel, elsősorban CNC forgácsolási szakterületen (vagy ha pályakezdő, és ambíziózus, fűti a sikervágy, és ezért képes tenni, tanulni is)
  • Selejt minimalizálásra, minőségre és a vevői elégedettségre (határidők, méretpontosság) törekvés jellemzi
  • MS Office programok ismerete, általános informatikai jártasság
  • CAD programok ismerete: Solidworks, Solid Edge

Örömmel vesszük, ha a jelölt:

  • Elektromosságtanból alapszintű ismeretekkel rendelkezik (zárlat keresés, multiméter használata)
  • Eredményorientált, minőségre törekvő
  • Fontos számára a kitűzött célok elérése
  • Üzleties kommunikációs stílussal rendelkezik, az Ügyfelet megérti és fontos számára
  • Lelkiismeretes, lojális, hiteles személy
  • Képes rugalmasan alkalmazkodni a változásokhoz

Amit kínálunk:

  • Vonzó jövedelem és juttatások
  • Sikerélmények, fejlődési lehetőség
  • Eredményességben is mérhető célkitűzések, feladatok
  • Bp. IV. kerületi munkahely, egyműszakos munkarend