ÜZEMELTETÉSI ELŐADÓ (48 látta)

A CSAPI-15 Vásárcsarnok és Piacfenntartó Kft.

ÜZEMELTETÉSI ELŐADÓ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • létesítmény gazdálkodási feladatok ellátása (bérlemény értékesítés, pályázatok lebonyolítása, szerződések előkészítése, a teljesítések, a piaci helyhasználat ellenőrzése)
  • üzemeltetési feladatok ellátása (takarítási, vagyonvédelmi, hulladékgazdálkodási valamint műszaki üzembiztonsághoz kapcsolódó feladatok koordinálása, teljesítések ellenőrzése igazolása)
  • a Vásárcsarnok és piac rendeltetésszerű működésének biztosítása,a Házirend, a tűzvédelmi előírások, köz- és állategészségügyi előírások, munka- és vagyonvédelmi előírások betartatása
  • a helyhasználókkal, vásárlókkal kapcsolatos ügyfélszolgálati teendők ellátása,
  • levelek, nyilvántartások, kimutatások, számlák stb, elkészítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség és minimum 5 év gyakorlat
  • határozott fellépés, jó kommunikációs és szervező készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • erkölcsi bizonyítvány, fedhetetlenség

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség (műszaki/ kereskedelmi ),
  • az élelmiszer kiskereskedelem, a létesítmény gazdálkodás /az üzemeltetés területén szerzett gyakorlat, vezetői tapasztalat
  • saját gépkocsi és B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér és juttatási csomag
  • változatos munkakör, stabil munkalehetőség

Jelentkezés: 2018. július 15.-ig fényképes önéletrajzzal a csapi.attila@t-online.hu e-mail címen.

ÁLLÁS LEJÁRT