UPC Westend Partner Shopba ügyfélszolgálati munkatárs (220 látta)

UPC Westend City Centerben lévő partner üzletébe értékesítési/ügyfélszolgálati munkatársat keresünk főállású munkakörbe.

Feladatok:
-értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása
– személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű kiszolgálása
– az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása aktuális portfólióról és a szerződéskötési feltételekről
– a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása
– pénztári feladatok ellátása

Elvárások:
– Magas szintű kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
– Ügyfélorientált gondolkodásmód, magas empátiakészség, stressz tűrő képesség
– középfokú végzettség
– felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:
– kommunikációs szintű angol nyelvismeret
– telekommunikációban szerzett tapasztalat
– értékesítési tapasztalat

Amit Kínálunk:
– színvonalas munkakörnyezet
– Fix + jutalékos bérezés
– Kulturált munkahely és környezet
– Kiváló csapat
– Tréningek és továbbképzések
– Versenyképes bérezés (alap+jutalék)

Munkavégzés Helye:
Westend City Center
Budapest 1062 Váci út 1-3.

ÁLLÁS LEJÁRT