Ügyfélszolgálati vezető (52 látta)

Feladatok

a Társaság ügyfélszolgálati és kommunikációs tevékenységének irányítása, ellenőrzése,

(weblap hírlevelek, kiadványok, egyéb megjelenések)

ügyfelekkel történő kapcsolattartás

a vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása,

panaszok határidőn belüli elbírálása, ellenőrzése,

kapcsolattartás a telefonos ügyfélszolgálattal, ügyvédi irodákkal, közjegyzőkkel,

végrehajtókkal a kintlévőségek kezelésével kapcsolatosan, valamint a nyilvántartó rendszerek üzemeltetőivel,

javaslattétel az ügyfélszolgálat hatékony munkájának növelése érdekében, ügyfélfolyamatok fejlesztése, dokumentálása
heti és havi riportok készítése,

a behajtási folyamatok jogszerűségének és a határidők betartásának ellenőrzése

értékesítés támogatása,

ügyféligények feltárása, értékesítés meglévő ügyfeleinknek,

árajánlat adás

projektek kezelése, irányítása

ügyviteli rendszer kezelése

Elvárások:

minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség határozott előny),
többéves releváns szakmai-, és vezetői tapasztalat,
kiemelkedő MS Office felhasználói ismeretek (magabiztos Excel használat),
ügyfélorientált attitűd,
ügyfélszolgálati rendszerek logikai ismerete,
panaszkezelésben szerzett gyakorlat,
strukturált és innovatív gondolkodásmód, proaktivitás,
határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség

Mit kínálunk?

stabil hátterű cég, fiatalos csapat

határozatlan munkaidő,

napi 8, túlóra nélküli munkavégzés,

versenyképes fix jövedelem

emberközpontú munkahely

innovatív ötleteket támogató vállalati légkör

belső képzések, Voip továbbképzések

Előnyök:

magabiztos angol nyelvtudás