Ügyfélszolgálati munkatárs (168 látta)

Ha szívesen foglalkozol emberekkel, jól kommunikálsz, és közel áll hozzád az értékesítés, jelentkezz hozzánk!

A Vidanet hivatalos partnereként Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk győri üzletünkbe!

Feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkiszolgálás
  • szolgáltatások értékesítése
  • napi értékesítések rögzítése és nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja

Leendő kollégánk:

  • rendelkezik értékesítési területen szerzett, min. 1 éves tapasztalattal
  • kiemelkedő kommunikációs készség és problémamegoldó képesség jellemzi
  • önálló, megbízható, munkájára igényes
  • pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

Amit biztosítunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • együttműködő, összetartó csapat

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz önéletrajzoddal az alábbi linken:

Jelentkezési határidő: 2018.12.19.

ÁLLÁS LEJÁRT