Ügyfélszolgálati menedzser német nyelven (124 látta)

Budapest, XVIII ker.
2019-10-04

Ügyfélszolgálati menedzser német nyelven

Szeretnél a külföldi és magyar fesztiválok belépőkarszalag beszállítójánál dolgozni? Angol ügyfelekkel foglalkozni és menedzselni a rendeléseiket gyártástól a kiküldésig? Ha kiválóan beszélsz németül, szereted a kihívásokat, problémamegoldásokat és nem riadsz meg a munkától, akkor jelentkezz most és legyél te a fiatalos, lendületes csapatunk új tagja!

A Wristfield Group megbízható partnere több ezer európai fesztivál- és rendezvényszervező ügyfelének közel 10 éve. Célkitűzésünk a folyamatos fejlődés, a megbízhatóság és a kiváló termékek és szolgáltatások értékesítése, amik fenttartásához lehet, épp rád van szükségünk!

Feladatok:

  • Rendelések felvétele / feldolgozása
  • Számlák készítése, küldése, nyilvántartása
  • Számlák kifizetésének ellenőrzése
  • Napi zárások, egyéb napi záró feladatok
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Mintacsomagok összekészítése, postázása
  • Ügyfelek felvilágosítása, kéréseik lehetőség szerinti teljesítése, jó viszony fenntartása
  • A cég számára kiemelkedő hirdetési lehetőségek folyamatos riportálása
  • Kisebb „párperces” általános statisztikák hónap zárásakor állandó jelleggel
  • Logisztika – futárcímkék rendszerbe történő felvitele vásárlói adatok alapján
  • Ajánlatok készítése, küldése, nyilvántartása, nyomon követése
  • Kisebb marketing feladatok elvégzése

Elvárások:

  • NÉMET nyelv magas, társalgási szinten való ismerete (fontos, hogy az anyanyelvű ügyfelekkel kellemetlenség nélkül, folyamatosan, félreértés nélkül tudjon kommunikálni telefonon is!)
  • Gyorsaság és Precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Juttatások, egyéb:

  • Fizetés és juttatás megbeszélés alapján.
  • Munkaidő: 8 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII ker. (Ferihegy 1 Terminál magassága)

Ha úgy gondolod, hogy a feladatokat tökéletesen el tudnád végezni és a feltételeknek is megfelelsz, küldd el fényképes Önéletrajzodat magyar, illetve angol nyelven a aliz.lukacs@wristfield.com címre, fizetési igényed megjelölésével. Ne felejtsd el megírni nekünk, hogy miért érzed úgy, hogy te lennél a tökéletes munkatárs!

Az érvényes jelentkezés feltétele:

  • Elküldött fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény megjelölése

ÁLLÁS LEJÁRT