Ügyfélmenedzser (47 látta)

Mit érdemes rólunk tudnod?

A DUÁL Reklám Stúdió Kft. egy 28 éve sikeresen működő reklámajándékok forgalmazásával, és azok teljes személyre szabásával, emblémázásával foglalkozó cég. Megtalálható nálunk az egyszerű tolltól a csokin keresztül gyakorlatilag bármilyen tárgy, mely logózható, feliratozható, hímezhető, tehát egyedivé varázsolható. Emellett grafikai, arculat- illetve csomagolástervezéssel, és nyomdai kivitelezéssel is foglalkozunk.

Nyolcan dolgozunk, és alkotunk egy összeszokott, egymást támogató és tisztelő csapatot. Ha egy ilyen közegben érzed a legjobban magad, akkor nálunk nem fogsz csalódni. J Szívesen csinálunk közös programokat. Ez lehet egy közös színház, vagy akár egy szimpla éttermi ebéd. A lényeg, hogy együtt legyünk, mert az összetartás fontos számunkra. Megünnepeljük a sikereinket, és egy kerek születésnap, vagy névnap is jó alkalom arra, hogy kicsit lazítsunk.

Alapfilozófiánk az elismerés és a tisztelet. Mind egymást, mind egymás munkáját tiszteljük és megbecsüljük. A kimagasló teljesítményt pedig anyagilag is honoráljuk.

Szeretjük azt, amivel foglalkozunk. Szakértelmünknek és ügyfeleinkhez való hozzáállásunknak köszönhetjük eddigi eredményeinket, visszatérő partnereink elégedettségét.

Teret engedünk az önállóságnak és kreativitásnak, sőt, igazából el is várjuk. Persze, ha szükséges, bármire megtanítunk. Nálunk bármikor kérdezhetsz. J

 A következő feladatokban számítanánk Rád:

  • Kapcsolattartás a hozzád dedikált meglévő partnereinkkel, és elégedettségük fenntartása, fokozása.
  • Új partnerek és üzleti lehetőségek keresése (igen-igen, ez értékesítés), megállapodás esetén a bizalmuk megtartása, hogy újból és újból minket válasszanak.
  • Az érdeklődő ügyfelek számára ajánlatok összeállítása (az árképzésben is szabad kezet adunk), és utókövetése.
  • Munkatársaid segítése, támogatása a közös célok elérése érdekében.

Munkádat és hozzáállásodat az alábbiakkal honoráljuk:

  • Fix, kiszámítható fizetést biztosítunk számodra minden hónapban.
  • Amennyiben az előre megbeszélt elvárások felett teljesítesz, kimagasló bónuszt is kapsz.
  • A fizetésen túl béren kívüli juttatásra (pl. készpénz juttatás) is számíthatsz.
  • Biztosítunk céges telefont, melyet akár magán beszélgetésekre is használhatsz.
  • Lehetőséged lesz tanulni és fejlődni, akár értékesítési továbbképzés keretében is.
  • Részese lehetsz egy összetartó, egymást támogató csapatnak.

Kit képzeltünk el a csapatunkba? Egy olyan kollégát, aki

  • jártas az értékesítésben és van középfokú végzettsége (a szakirányú végzettség lenne a non plusz ultra), VAGY pályakezdő ugyan, de releváns közép- vagy felsőfokú végzettséget szerzett;
  • mind a feladatokhoz, mind az ügyfelekhez példás viszonyul;
  • motivált, szereti a munkáját és komoly minőségi elvárásokat támaszt munkájával szemben;
  • kreatív, kiválóan kommunikál, jól szervezi a munkáját, és képes önállóan dolgozni (persze kérdezni bármikor lehet);
  • az esetleges problémás, vagy nehéz helyzetekben a megoldást és nem a hibást, vagy a felelőst keresi;
  • jókedvű, nyitott, befogadó.

Néhány egyéb információ, ami fontos lehet számodra!

  • Irodánk Budapest XV. kerületében, a Szilas parkban – Pólus Center mellett – található.
  • Az iroda kialakítása egy légterű – a zavartalan információ áramlás érdekében (persze emiatt mindig van egy kis alapzaj is).
  • A munkaidő nálunk 9-16:30-ig tart, melyből fél óra ebédidő (igen, ez valójában csak 7 órányi nettó munkaidő, melyért 8 órás bért fizetünk azért, hogy maradjon időd a pihenésre, feltöltődésre).