Ügyfélkapcsolati Specialista (68 látta)

Ügyfélkapcsolati Specialista

Páty

A munkakörről:

Az Ügyfélkapcsolati Munkatárs a meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolatok elmélyítéséért és fenntartásáért felel, kiváló szolgáltatási színvonal biztosítása mellett ügyfeleink megtartására és a meglévő szolgáltatásaink bővítésére fókuszálva.

Az ügyfél igények jobb kiszolgálása érdekében szorosan együttműködik a tengeri szálltmányozási osztály és az értékesítési csapat kollégáival, megválaszolja a felmerülő kérdéseket, munkája proaktív megoldásokat és folyamatos fejlesztést eredményez.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyféligények felmérése, ügyfélre szabott megoldások kidolgozása
  • KN egyéb tengeri termékeinek értékesítése meglévő ügyfelek számára – fókuszálva az ügyfélmegtartásra
  • Ügyfélkapcsolatok, ügyféllojalitás fejlesztése, meglévő ügyfélkör rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás
  • Reklamáció ügyféloldali kezelése, az ügyfél képviselete a napi forgalmi bonyolítást végző csoportnál
  • Operáció támogatása az ügyféligények pontosabb megértésében, szolgáltatásfejlesztés
  • Értékesítés támogatása az ügyfélmegtartásban
  • Ajánlatok kidolgozása, alvállakozókkal történő ártárgyalás, tenderek kidolgozása
  • Hírlevelek, prezentációk készítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Szállítmányozás/logisztika területén szerzett min. középfokú végzettség; felsőfokú szakirányú vagy felsőfokú pénzügyi, marketing végzettség előny.
  • Tengeri szállítmányozási területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban (B2)
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Tanulékony, kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Önálló munkavégzés
  • “B” típusú jogosítvány

Contact:

jelentkezes@knkarrier.hu

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus  és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére.

Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is és rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk a munkavállalóink részére. Az egészség mellett  fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.

A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.  Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási  piacon 4 telephelyen, több mint 1500 fővel.

ÁLLÁS LEJÁRT