Tűzvédelmi karbantartó (48 látta)

Budapest, XI. kerület
2018-12-07

Tűzvédelmi karbantartó

Csapatbővítés céljából keresünk, Budapesti (XI. kerület) székhelyű tűzvédelmi cégünkhöz azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyra beépített oltórendszer (sprinkler, tűzjelző) és tűzoltó készülék ellenőr, karbantartó kollegát.

Főbb feladatok, munkák:

Tűzoltó készülékek, tűzoltó vízforrások, beépített oltórendszerek ütemezett felülvizsgálata, karbantartása, ellenőrzése és javítása.
Munkavégzés dokumentálásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  •  „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetési jártasság
  • megbízható, precíz, igényes munkavégzés
  • szakterületen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat előny, de nem feltétel
  • tűzvédelmi szakvizsga (előny, de nem feltétel)
  • munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • jó fizikum
  • műszaki beállítottság előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, bejelentett munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy több évtizedes múlttal rendelkező cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló, felelősség teljes munkakör

Szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát az info@ifexkft.hu e-mail címre várjuk.