Tűzvédelmi karbantartó (112 látta)

Budapesti XI. kerület
2019-10-01

Tűzvédelmi karbantartó

Csapatbővítés céljából keresünk, Budapesti (XI. kerület) székhelyű tűzvédelemmel foglalkozó cégünkhöz azonnali kezdéssel, tűzvédelmi eszközök ellenőrzéséhez, karbantartásához, javításához munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:
Tűzoltó készülékek, tűzoltó vízforrások, beépített oltórendszerek ütemezett felülvizsgálata, karbantartása, ellenőrzése és javítása.
Munkavégzés dokumentálásában való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •  középfokú végzettség, jó műszaki készség
  •  „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetési jártasság
  • megbízható, precíz, igényes munkavégzés
  • szakterületen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat előny, de nem feltétel
  • tűzvédelmi szakvizsga (előny, de nem feltétel)
  • munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • jó fizikum

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, bejelentett munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy több évtizedes múlttal rendelkező cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló, felelősség teljes munkakör

Szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát az info@ifexkft.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT