Turisztikai referens (126 látta)

Várunk csapatunkba, ha jó kommunikációs készséggel, a turizmus területén szerzett tapasztalatokkal és kreativitással rendelkezel!

Feladataid közé tartozik:

  • Információszolgáltatás a turisták részére
  • Szállásközvetítés
  • Jegyértékesítés
  • Kapcsolattartás a turisztikai egyesület tagjaival
  • A turisztikai egyesület leendő, új tagjainak felkutatása
  • Kiadványok tervezése, szerkesztése, terjesztése
  • Turisztikai honlap szerkesztése, adatok frissítése
  • Turisztikai termékek népszerűsítése

Téged keresünk, ha

  • középfokú végzetséggel és kommunikációs szintű angol és német nyelvtudással rendelkezel
  • lelkes, kreatív, dinamikus, megoldás orientált és vendégcentrikus személyiség vagy
  • képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára is egyaránt
  • szereted a kihívásokat, a jó szervező és problémamegoldó készséget igénylő feladatokat

Előnyt jelent:

  • hasonló feladatkörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • egyéb kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel együtt a tdm@siofokportal.com címre!

ÁLLÁS LEJÁRT