TOBORZÁSI SPECIALISTA (41 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Veszprémi Központunkba

TOBORZÁSI SPECIALISTA

munkatársat keresünk.

Feladatai:

  • Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban
  • Lehetséges új toborzási csatornák felkutatása
  • Álláshirdetések szerkesztése, megjelentetése
  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a pályázókkal
  • Pályázatok előszűrése, interjúk levezetése
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, statisztikák készítése
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való aktív részvétel

Amit elvárunk:

  • legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office biztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát: