TITKÁRSÁGI MUNKATÁRS (138 látta)

Budapest, VI. kerület
2018-10-31

Szeretnél Budapest egyik legnagyobb és legizgalmasabb ingatlanfejlesztési projektjének részese lenni? Szeretnél egy – európai viszonylatban is- nagyszabású kreatív és innovatív projekthez hozzájárulni? Amennyiben igen és lelkesedéssel és motivációval tölt el akkor Te vagy a megfelelő jelölt számunkra!

A CEDARWOOD Consulting Kft. munkaerő közvetítéssel foglalkozó csapata megbízója számára keres fiatal, ambíciókkal teli, dolgozni vágyó akár pályakezdő TITKÁRSÁGI MUNKATÁRSAT az alábbi feltételekkel:

Megbízónk:       ingatlanfejlesztéssel és vagyonkezeléssel foglalkozó budapesti cég

Lokáció:             Budapest, VI. kerület

Feladatok:

  • recepció területének teljes menedzselése;
  • telefonok, e-mailek és postai levelek kezelése;
  • iktatási és egyéb iratkezelési, valamint adminisztratív feladatok ellátása;
  • ügyfelek fogadása;
  • meetingek szervezésében, menedzselésében való közreműködés;
  • tárgyalótermek illetve konyhai terület rendben tartása;
  • irodai területet érintő partneri kapcsolattartás;
  • irodaszer beszerzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete;
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás;
  • előnyt jelent, de nem elvárás 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyes készségek:

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • lojalitás;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • rugalmasság, tanulási képesség, segítőkészség

Amit nyújtunk:

  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő;
  • versenyképes jövedelem;
  • béren kívüli juttatások;
  • felelősségteljes munkakör;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • sikeres csapatmunkában való részvétel

Amennyiben magadra ismertél, vagy csak szívesen tennél egy próbát, mert érdekesnek találod a lehetőséget, ne habozz, nem fogod megbánni! Jelentkezésed várjuk az info@cedarwoodhr.com e-mail címre. Tárgyban kérjük az alábbiakat feltüntetni: jelentkezés – titkársági munkatárs. Adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken találod: https://cedarwoodhr.com/kontakt-es-adatkezeles/

ÁLLÁS LEJÁRT