TERVEZŐMÉRNÖK (38 látta)

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

25 éves autóipari múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő,

harmadik üzemcsarnokát beindító – egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó – QP Zrt. kormányzati támogatás elnyerésével,

120 új munkahely létrehozásával erősíti autóipari versenyképességét.

TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok:

  • Egyedi gépalkatrész és célgép tervezési projektek lebonyolítása
  • Termelést segítő készülékek tervezése, kivitelezésük támogatása
  • Rajzdokumentáció elkészítése
  • Termelési hatékonyság számítások elvégzése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (minőségbiztosítás, termelés, stb.)
  • Partnerekkel (vevők, beszállítók) történő műszaki egyeztetés

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (gépgyártás-technológia, géptervezés, mechatronikai vagy automatizálási szakirány, akár folyamatban lévő tanulmány)
  • Tervezés területén szerzett több éves tapasztalat
  • Valamely 3D tervezőprogram ismerete (pl: Catia, SolidE, SolidW, TopSolid)
  • Erős szakmai ismeretek és műszaki érdeklődés
  • Magas fokú kreativitás
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Fémipari, autóipari tapasztalat
  • Mechatronikai ismeretek (hidraulika, pneumatika, PLC, villamos vezérlés)
  • PPAP ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése (karrier lehetőség)
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu  email címre. Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

ÁLLÁS LEJÁRT