TERÜLETI VEZETŐ (62 látta)

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

TERÜLETI VEZETŐ

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Az adott területhez tartozó 6-10 áruház értékesítési folyamatainak irányítása és ellenőrzése;
  • a terület és az egyes áruházak értékesítési céljainak és fő mutatószámainak meghatározása, nyomon követése, elemzése;
  • az áruházak rendszeres személyes felkeresése, az áruházi kereskedelmi folyamatok ellenőrzése, és fejlesztési irányok kijelölése;
  • a területen található áruházak személyzetének irányítás és motiválása, részvétel a kiválasztásban és koordináció a képzésben;
  • a területen tapasztalható piaci változások nyomon követése, riportálása és javaslattétel a piaci lehetőségek kihasználására és kockázatok elkerülésére;
  • a területen tapasztalható piaci változások nyomon követése;
  • napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Hasonló pozícióban szerzett vezetői tapasztalat,
  • kiskereskedelmi láncnál betöltött hasonló pozíció,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű Excel tudás,
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: országos

Fényképes önéletrajzodat az alábbi linken várjuk:

ÁLLÁS LEJÁRT