TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÜZLETKÖTŐ (91 látta)

Az Orange Invest Kft. növényi zsírok gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég.

A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres tapasztalattal

rendelkező kollégát Budapesten:

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÜZLETKÖTŐ

Főbb elvárások, feladatok:

  • Partnerek látogatása országosan
  • Új partnerek felkutatása, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Megrendelések felvétele
  • Adminisztrációs feladatok
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • vállalati autó, telefon
  • kihívásokkal teli, változatos munka
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Csak rátermett, ambiciózus, becsületes, dolgozni akaró munkatársak jelentkezését várjuk! Szakmai fejlődési lehetőség

www.palmfood.hu

Kérjük, jelentkezéséhez csatolja fényképes szakmai önéletrajzát (jövedelemelvárása megjelölésével), valamint motivációs levelét.

Jelentkezését kérjük, küldje az info@orangekft.hu e-mail címre.