Termelési csoportvezető (106 látta)

2440 Iparos utca 2.
2019-05-16

A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

Termelési csoportvezető

munkakörbe.

FŐBB FELADATOK:
  • Gyártósor felügyelete, gyártás irányítása
  • Műveleti utasítások betartása és betartatása
  • Kapcsolódó gyártási dokumentációk naprakész kezelése
  • Termelési terv teljesítésének biztosítása
  • Ellenőrzési feladatok ellátása
  • Termékek minőségének biztosítása
  • Operátorok helyi betanítása műveleti utasítás szerint
  • Távollétek nyilvántartása
ELVÁRÁSOK AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBEN:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Rugalmasság, kreativitás, precizitás
  • Tanulásra való nagyfokú nyitottság
  • Vezetői tapasztalat
ELŐNY:
  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
  • 1-3 év vezetői tapasztalat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és bérigényét elküldeni szíveskedjen a hr@toyoseat.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT