Tengeri szállítmányozási ügyintéző (73 látta)

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

Páty (vállalati buszok Budapestről)

A munkakörhöz tartozó feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal valamint a cégcsoport minden irodájával
  • FCL Import szállítmányok szervezése
  • Alvállalkozók tevékenységének szervezése
  • Vámkezeléshez szükséges okmányok előkészítése
  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • Ügyfél kárigények kezelése

Az ideális jelölt végzettsége és tapasztalata

  • Szállítmányozás/logisztika területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Tengeri szállítmányozási területen szerzett minimum 3 éves  szakmai tapasztalat
  • Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office magabiztos kezelése (Word, Excel)
  • Tanulékony, kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus  és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre, így rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk a munkavállalóink részére.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, keresse kapcsolattartónkat  az alábbi címen a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:jelentkezes@knkarrier.hu

A világ 100 országában, 1000 irodában, több mint 69 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.  Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási  piacon 4 telephelyen, több mint 1000 fővel.

A munkavégzés helye: 2071 Páty, Prologis Park Budapest M1. A munkahelyre történő eljutást céges buszjáratokkal biztosítjuk Budapest több pontjáról, illetve vidékről is.

ÁLLÁS LEJÁRT