Telesales munkatárs (121 látta)

A PBA Insura Zrt. magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője keres dinamikus, motivált és gyakorlatorientált munkatársakat 6 vagy 8 órában az alábbi feladatkörre:

Telesales munkatárs

A leendő munkatárs feladata

  • Biztosítási termékek telefonos értékesítése meglévő ügyfelek számára,
  • Ügyfélkör bővítés, kapcsolatfelvétel,
  • Keresztértékesítési folyamatok támogatása,
  • Biztosítási szolgáltatások bemutatása,
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat előny
  • Call center, telemarketing területen szerzett tapasztalat előny,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Meggyőző telefonos kommunikációs készség,
  • Magabiztos, rátermett, határozott fellépés,
  • Céltudatos, terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítményarányos prémium)
  • Alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Modern munkaköri feltételek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a pozíció név feltüntetésével az anita.vigh@insura.hu e-mail címre! Jelentkezési határidő: 2018.12.01.

ÁLLÁS LEJÁRT