Telepvezető (155 látta)

Bács-Kiskun megye
2018-10-26

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk

Telepvezető

munkakörbe.

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfihús kereskedelemmel. Innovációs lépésként saját integrációban állattartó telepet hoztunk létre, ahol állatjóléti programban dolgozunk. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és az élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel az állatvédelem és állategészségügy, vevői igények kielégítése, fenntarthatóság biztosítása, illetve az állatnevelési követelmények betartása.

Feladatok:

  •  Felelősségvállalás a teljes telepért
  • Tartási követelmények betartása és betartatása
  • Telep dolgozóinak vezetése, a munkafolyamatok tervezése, szervezése
  • Folyamatok ellenőrzése, irányítása, naprakész dokumentáció vezetése
  • Jelentés a felső vezetőség felé
  • Állatok megfelelő időben, mennyiségben és minőségben való megrendelése, be- és áttelepítése, kiszállítása
  • Új ötletek, javaslatok a vállalat továbbfejlesztése céljából

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kapcsolódó szakmai területen szerzett végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office programok használata
  • Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság
  • Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Jelentős szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun Megye

Önéletrajzát a dl@aliment.hu e-mail címre várjuk.

Hirdető felhívja az álláshirdetésre jelentkezők figyelmét arra, hogy a kiválasztási folyamat során az álláshirdetésre jelentkezők adatainak kezelésére kerül sor. A hirdető, mint adatkezelő tájékoztatja az álláshirdetésre jelentkezőket, hogy adatkezelési tájékoztatója elérhető a Hungary Aliment Kft. honlapján (www.aliment.hu).

Az álláshirdetésre jelentkező pályázatának/önéletrajzának megküldésével a megadott adatai kezeléséhez kifejezetten hozzájárul.

ÁLLÁS LEJÁRT