Telemarketinges munkatárs (101 látta)

Telemarketinges munkatársat

keresünk!

Magyarország ingatlan piacának meghatározó szereplője, ingatlan értékesítési hálózatába és egyben Budapesti csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Időpont szervező

FELADATOK:

  • Értékesítők mindennapjainak aktív támogatása
  • Időpontok egyeztetése sikeres személyiségekkel
  • Címanyag összeállítása, adatok rögzítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel szóban és írásban

ELVÁRÁSOK:

  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Számítógép és internet magabiztos használata
  • Magas fokú kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Legalább középfokú végzettség, jó átlagműveltség
  • Tapasztalat hideg hívások indításában, időpont-egyeztetésben

AMIT AJÁNLUNK:

  • Ingatlanos területen elismert személyekkel kialakított üzleti kapcsolatok
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Bejelentett fix bér, teljesítmény alapján jutalék és bónus
  • Mobil telefon
  • Kulturált irodai környezet
  • Otthonról is végezhető munka, megfelelő teljesítmény esetén
  • Fix munkaidő, hétfőtől-péntekig 8-16:30-ig
  • Támogató közösség, szuper kollégák, jó hangulat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest