Telefonos ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ (162 látta)

Budapest, I. kerület
2019-09-03

Telefonos ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

A SomnoCenter Alvászavar Központ a magán egészségügyi szektorban alvászavarok diagnosztikájával és terápiás kezelésével foglalkozik, amelynek I. kerületi budapesti központjába keresünk telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat, azonnali kezdéssel.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Elsősorban a bejövő telefonhívások fogadása, melynek keretében a szolgáltatásainkkal kapcsolatos tájékoztatás adása, betegelőjegyzés kezelése, meglévő ügyfelek ügyeinek intézése; az esetlegesen nem fogadott telefonok visszahívása;
  • E-mailben érdeklődők tájékoztatása, számukra időpont kiadása, előjegyzések kezelése;
  • A központba személyesen érkező páciensek fogadása, felkészítése a vizsgálatokra, szakmai kérdések megválaszolása (recepció);
  • Otthon végzendő diagnosztikai vizsgálatok eszközeinek kiadása, adminisztrálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  •  Legalább középfokú végzettség (gimnáziumi érettségi vagy egészségügyi szakközép)
  • 1-3 év ügyfélszolgálati tapasztalat előny
  •  Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, értő figyelem szóban és írásban
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszútávú, nyugodt munkahely
  • teljes munkaidőre bejelentett állás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal a karrier@somnocenter.hu e-mail címre küldje, „Budapest telefonos ügyintéző” tárgymegjelöléssel.

ÁLLÁS LEJÁRT