Telefonos Értékesítési munkatárs (246 látta)

A Marketingshop Kft. Magyarország egyik piacvezető gyógynövény tartalmú termékek forgalmazója, illetve országunk legdinamikusabban fejlődő vállalata.
A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársakat Miskolci Kisvárdai és Nyíregyházi Irodáinkba:

Telefonos Értékesítési munkatárs

Feladatok:
Értékesítés telefonon keresztül
Kényelmes, jól felszerelt irodai környezetben
Új és meglévő ügyfeleinkkel kapcsolattartás
Munkaidő hétfőtől-péntekig reggel 08.00. – 16.00. óráig

Önt keressük, ha

Képes a határidőket betartani, akár nyomás alatt is jól teljesít,

Önálló, gyors és precíz munkavégzésre képes

Jó kommunikáció és problémamegoldó képességekkel rendelkezik

Proaktív, lendületes hozzáállású

Fejlett szociális képességekkel rendelkezik (empatikus, kedves, nyitott, hiteles személyiségű)

Amit nyújtunk:

Versenyképes javadalmazás

Kiemelkedő szakmai lehetőség

Folyamatos, magas színvonalú oktatás

Hosszútávú karrierlehetőség

Kihívásokkal teli, változatos munkakör

6 vagy akár 8 órás munkaviszony

Szükséges tapasztalat:

nem igényel tapasztalatot

Jelentkezni lehet:
email: marketingshophr@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT