Távközlési optikai hálózat tervező és vezető tervező (67 látta)

Magyar Hálózatépítő Kft.

2015 óta optikai hálózat tervezésével és építésével foglalkozunk piacvezető partnerünknek.

Munkatársat keresünk

Távközlési optikai hálózat tervező és vezető tervező

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Távközlési optikai hálózat tervezés, tervezéssel kapcsolatos egyeztetések, tervrajzok, műszaki dokumentációk készítése, műszaki bejárásokon, egyeztetéseken való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Villamosmérnök vagy mérnökinformatikus végzettség BSC szint
Minimum 1 év szakmai tapasztalat távközlésben
AutoCAD készség szintű ismerete
Jártasság NMHH, e-közmű, és hatósági egyeztetésekben
Önállóság, gyorsaság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Magyar Telekomos tervezési irányelvek ismerete, egyéb tervezői, irodai tapasztalat.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő fizetés,
Kihívások,
Fejlődési lehetőség
Barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, Mogyoród útja 12.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Önéletrajz