Targoncavezető-raktáros (117 látta)

Vége a megterhelő műszakváltásoknak és kimerítő

túlóráknak! Nálunk 8 órában, családbarát

időbeosztással dolgozhatsz!

   Keressük Targoncavezető-raktáros

     kollégánkat GÖDÖLLŐI telephelyünkre

Feladatok:

  • a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • a rá bízott technikai eszközök (pl.: targonca) rendeltetésszerű, előírásoknak megfelelő használata
  • vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • a leltárban való részvétel
  • telepvezető által kijelölt termékcsoport havi leltározásában való aktív részvétel, a munkafolyamat ellenőrzése
  • raktári készletek tulajdonvédelme (tűz- és munkavédelem, környezetvédelem)

Elvárások:

  • raktározási, áruátvételi rutin
  • érvényes targonca-vezető jogosítvány
  • lendületes, pontos, precíz munkavégzés
  • vezetővel való együttműködés
  • jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel egyaránt

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • egységes munkaruha felszerelés (nadrág, póló, mellény, téli és tavaszi kabát)
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes juttatások (többek között Cafeteria, teljesítmény arányos prémium, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
  • előrelépési lehetőség, csapatépítő program

Munkavégzés helye, ideje:

  • Gödöllő, STAVMAT építőanyag áruház, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL az allas330@stavmat.hu címre

ÁLLÁS LEJÁRT