TARGONCAVEZETŐ / RAKTÁROS (191 látta)

Acélkereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ / RAKTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érvényes vezető üléses vagy elektromos targoncára jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Targoncával történt munkavégzésben szerzett tapasztalat
Acéllemezek, tekercsek, hosszú áruk, színesfém félgyártmányok ismerete
Önálló munkavégzés
Darukezelői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Acéláruk(lemezek, tekercsek, szalagok) összekészítése, komissiózása
Áru mozgatása targoncával (2,5 – 3,0 tonnás lemezkötegek, 5 – 8 tonnás tekercsek)
Beérkező autók átvétele, az autón lévő áru biztonságos leszedése targoncával
Kimenő autók felpakolása targoncával.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés,
Stabil háttér,
Hosszú távú munkalehetőség,
Munka és védőruha,
Jó hangulat, fiatal csapat

Foglalkoztatás jellege, időtartama:
Hosszútávú foglalkoztatás teljes munkaidőben egy műszakban
Munkaidő: H-Cs: 8.00-16.30 P: 8.00-15.30

Előre lépés/cégen belüli fejlődési lehetőség táblásító gép kezelői pozícióba.

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: pest461@worklife.hu

ÁLLÁS LEJÁRT