Targoncavezető munkatársakat keresünk állandó délelőttös műszakba (38 látta)

Budapest X. kerület
2018-07-11
Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég Budapest, X. kerületi Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, állandó délelőttös műszakba jó kereseti lehetőséggel a következő munkakörökbe:

• Magasemelésű targoncás
• Targoncás áruátvevő/anyagmozgató

Feladatok
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
• Érvényes vezetőállásos/vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés: hétfőtől péntekig
• Műszakrend: 1 műszak – állandó délelőtt

Amit nyújtunk
• Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.