Targoncavezető állás Ausztriában szállással (243 látta)

Ausztria, 4616 Weißkirchen
2021-04-07

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Targoncavezető

Munkavégzés helye: Ausztria, 4616 Weißkirchen

ausztriai targoncavezető munka, állás

Elvárások:

• Érvényes osztrák targoncajogosítvány

• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

• Hajlandóság több műszakban dolgozni

• Önálló munkavégzés

• Saját autó munkába

• Alap német nyelvtudás

Feladatok:

• áru szállítása a termeléshez és a raktárhoz

• áruk ellenőrzése / minőség és mennyiség

• a gyártási folyamatok figyelemmel kísérése

• segítség minden olyan munkában, amely a termelésben és a raktárban felmerülhet (általános tevékenységek)

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)

• Hosszú távú munkalehetőség

• Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás

• +13. és 14. havi bér

ÁLLÁS LEJÁRT