Tanácsadó-értékesítő (36 látta)

Cégcsoportunk alvászavarok diagnosztizálásával, terápiás kezelésével foglalkozik. Kórházi és magánklinikai területen is jelentős piaci részesedésünk növelése céljából keressük erős kereskedelmi képességgel rendelkező, kórházi környezetben otthonosan mozgó, új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Tanácsadó-értékesítő egészségügyi szolgáltatások,

orvosi műszerek értékesítésére

FELADATOK:

  • A cég által forgalmazott egészségügyi szolgáltatások, orvostechnikai eszközök ismertetése szakorvosoknak, egészségügyi szakdolgozóknak
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel (orvosok, egészségügyi szakdolgozók)
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Forgalomnövelés értékesítési tervek alapján
  • A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének figyelése
  • Hosszú távú partneri kapcsolatok kiépítése a meghatározott célcsoporttal
  • Szakmai kiállításokon való cégképviselet

ELVÁRÁSOK:

  • Egészségügyi és/vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú önállóság és mobilitás
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamizmus, fejlett kommunikációs készség, eredményorientált gondolkodás
  • Megbízhatóság, etikus magatartás, lojalitás,
  • Ápolt, igényes megjelenés,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, telefon)
  • Hosszútávú, nyugodt munkahely

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, tanácsadó-értékesítő tárgy megjelöléssel.

ÁLLÁS LEJÁRT