TAKARÍTÓ (156 látta)

Az IKRON Kft. megváltozott munkaképességű munkavállalót keres.

Főbb feladatok:

  • az irodaépülethez tartozó terek tisztán tartása;
  • tisztítószerek kezelése, beszerzési igények leadása;
  • takarító eszközök használata, rendben tartása;
  • az előírt dokumentáció precíz, pontos, naprakész vezetése;
  • a munkavégzés szabályainak betartása;

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:

  • megváltozott munkaképességű vagy (kötelező feltétel)
  • jól tudsz önállóan dolgozni;
  • maradéktalanul betartod a takarítással kapcsolatos utasításokat és szabályokat;
  • magadra és környezetedre igényes vagy;
  • megbízható, alapos és szorgalmas vagy;
  • szereztél már hasonló területen tapasztalatot.

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:

  • a vállalat 16 éves stabil működése hosszú távú munkalehetőséget kínál;
  • a légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Küldd el fényképes önéletrajzod a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!

ÁLLÁS LEJÁRT