Szolgáltató profilú cég keres irodai asszisztens munkatársat részmunkaidős foglalkoztatással Debrecenben (88 látta)

Debrecen
2018-02-08

Szolgáltató profilú cég keres irodai asszisztens munkatársat részmunkaidős foglalkoztatással Debrecenben.

Feladatok:

  • Beérkező iratok rendszerezése, irattározása
  • Számlázás
  • Számlák, pénzügyi és banki bizonylatok kezelése, könyvelésre való előkészítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Dokumentumok, táblázatok szerkesztése
  • Egyéb ügyviteli és koordinációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ügyvezető munkájának segítése

Elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gépírás
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, udvarias, proaktív fellépés
  • Ügyfélcentrikus, pozitív hozzáállás
  • Igényes megjelenés

Előny:

  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Stabil munkahely, biztos jövedelem
  • Színvonalas belvárosi munkakörnyezet
  • Barátságos légkör

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, referencia megjelöléssel a következő e-mail címre várjuk: nagy.pannacska@freemail.hu

ÁLLÁS LEJÁRT