Szervizvezető (114 látta)

Szegedi telephelyű Bosch Car szervizünkbe keresünk Szervizvezető munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • A szervizben dolgozó munkatársak irányítása, ellenőrzése
  • Szerviz feladatok és folyamatok optimalizálása és fejlesztése, hatékonyság növelése
  • Partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Javításokkal kapcsolatos munkafelvétel, előjegyzés kezelés, alkatrészrendelés
  • Árajánlatok készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelentő kompetenciák:

  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett több éves munkatapasztalat
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • 1 műszakos munkarend (szabad hétvégék)
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés, év végi bónusz

Jelentkezési lehetőség:

Kérjük, hogy az email tárgyában és az önéletrajzában is jelölje meg a „Szervizvezető” pozíciót!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, nettó bérigény megjelölésével, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az iroda@kovacsauto.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT