Szerviztechnikus (84 látta)

Az FyBa Kft. (Budapest) munkatársat keres

Szerviztechnikus

pozícióba

Társaságunk 20 éve stabilan működő, prémium irodatechnikai termékeket forgalmazó, üzemeltető és javító vállalkozás. Canon Hivatalos Partnerként képviseljük a Canon irodatechnika termékeit.

FELADATOK:

  • Canon multifunkciós nagyteljesítményű nyomtatók, üzemeltetése, szervízelése, üzembe helyezése, árú-alkatrész rendelés, alkalmanként beszerzés.
  • Értékesítés nem elvárás, de jutalékos rendszerben külön díjazzuk.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Elektronikai mechanikai végzettség, készség.
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációs készség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód
  • “B” kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos céges háttér
  • Versenyképes jövedelem.
  • 1 műszakos munkarend,
  • Szakmai továbbképzések.

Pályakezdők és gyakorlott kollégák jelentkezését is várjuk.

Pályakezdőknek biztosítjuk a lehetőséget a betanulásra és a gyakorlat megszerzésére.

Jelentkezés részletes szakmai, fényképes önéletrajzzal. Pályakezdő esetén iskolai végzettség megjelölésével. Az alábbi email címre várjuk:

fyba@fyba.hu

ÁLLÁS LEJÁRT