Szerviztechnikus (109 látta)

A Mérleglabor Kft. laboratoriumi és ipari méréstechnikai termékeket forgalmazó cég szerviztechnikusi munkakörbe munkatársat keres:

MEGHIRDETENDŐ MUNKAKÖR: Szerviztechnikus

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a cég által forgalmazott laboratóriumi és ipari mérlegek üzembe helyezése, szervizelése
  • szervizmunkához kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, kereskedelmi támogatás
  • reklamáció kezelés
  • angol nyelvű levelezés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlattal
  • elektronikai műszerész vagy egyéb középfokú villamos végzettség
  • szakterületen vagy hasonló területen végzett munka
  • stabil angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz, rendszerető jellem
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljes munkaidő

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • megegyező vagy hasonló területen szerzett gyakorlat
  • finommechanikai ismeretek
  • Kulcs-Soft ügyviteli rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges telefon
  • szakmai továbbképzések
  • változatos munkakörnyezet