Szerviz technikus – mechanikus karbantartó (83 látta)

Lujza u. 2-6.
2020-07-31

Legyünk együtt sikeresek!

Jelentkezz, ha szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat, mellette támogató közösségre számíthatsz!

Mentor programunk keretében a három hónapos próbaidő alatt megtanítjuk, hogy mit kell csinálnod, részt vehetsz a gyártás különböző folyamatiban.

Szerviz technikus – mechanikus karbantartó

Feladatok:

  • Csomagoló gépek, illetve a hozzájuk kapcsolódó berendezések ellenőrzése a termelés indítása előtt és közben
  • A gépek működésének folyamatos biztosítása
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Éves karbantartás tervezése, lebonyolítása
  • A javításhoz szükséges alkatrészek, eszközök, anyagigények jelzése a műszaki vezető felé
  • A gépnél készletek műszakonkénti ellenőrzése, dokumentálása
  • A gépeknél dolgozó munkatársak munkavégzésének irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • okostelefon és számítógép használatban való jártasság
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismeretet előny
  • önállóság
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • jó problémamegoldó képesség
  • Férfi, női kollégákat egyaránt várunk

Amit kínálunk:

  • Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus és motivált munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Stabil, növekvő vállalati háttér
  • Munkába járás költéségnek teljes térítése
  • Versenyképes jövedelem
  • Prémium

Munkavégzés helye:  4244 Újfehértó, Lujza u. 2-6

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi címen, személyesen vagy e-mailen:

Pa-Comp Kft. 4244 Újfehértó, Lujza u. 2-6.

email: ilako@pa-comp.hu