Szerviz technikus (73 látta)

Kávé és ital automatákat forgalmazó cég

hálózatának ellátására keres hosszú távra

Szerviz technikus

munkatársat

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • kávé és ital automaták javítása, szervizelése telephelyünkön, és ügyfeleinknél
  • vending gépek felújítása
  • munkalapok kitöltése, kézi számla készítése
  • ügyfél kapcsolattartás

AMIT VÁRUNK:

  • legalább középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • precizitás, pontos önálló munkavégzés
  • udvarias, türelmes, panaszkezelés
  • magabiztosság, jó kapcsolatteremtő készség és hatékony kommunikáció
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • megbízható munkahely és kulturált környezet
  • hosszú távú biztos munkalehetőség
  • szakmai fejlődés
  • 8 órás munkavégzés, 5 napos munkahét
  • kiemelt bérezés, önálló üzletkötés után jutalék

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • megszerzett min. 2 év tapasztalat
  • elektroműszerészi és / vagy mechatronikai végzettség

POZÍCIÓ TERÜLETE (I):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Törökbálint

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel, és szeretne egy 1991-óta működő vállalat sikeres csapatának megbecsült tagjává válni, küldje el fényképes önéletrajzát már ma, kezdő fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre: kaveautomata@workline.hu

ÁLLÁS LEJÁRT