Szerszámtervező (99 látta)

Székesfehérvár
2019-07-07

Székesfehérvári, magyar tulajdonú műanyag fröccsöntéssel-

és szerszámgyártással foglalkozó cég

szakembergárdájának bővítésére

gépészmérnök végzettségű általános szerszámtervező munkatársat keres

Feladatok:

  • megvalósíthatósági vizsgálatok (FEA) végzése
  • műanyag fröccsöntő szerszámok tervezése
  • felmerülő műszaki problémák elemzése, módosítások, javítások kidolgozása
  • kapcsolattartás vevőkkel, illetve szakmai partnerekkel
  • szerszámokkal kapcsolatos gyártási folyamatok definiálása és felügyelete

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett 3 éves jártasság
  • készség szintű CAD-CAE ismeret
  • általános informatikai ismeretek, pl. Ms Office
  • kitűnő kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség, csapat- és ügyfél orientált egyéniség
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzésre alkalmas
  • dinamikus, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • CREO tervezőprogram ismerete és aktív használata
  • project szemléletű hozzáállás
  • székesfehérvári lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan növekvő, magyar cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívások, szakmai és pozícióbeli továbbfejlődés lehetősége
  • Hasznos és megbecsült feladatok
  • Kreatív, fiatalos csapat és munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök

Munkavégzés helye:

jozsef.fekete@trimetrik.hu, telefon: 06-20/823-51-15