SZERKEZETLAKATOS (91 látta)

A német tulajdonú MSK Hungary a nemzetközi csomagolási technológia és robotika úttörője. Több mint 350 főt foglalkoztató nyírbátori gyáregységünk egyik jelenleg nyitott pozíciója:

SZERKEZETLAKATOS

Feladatok:

  • Lakatosipari munkák, acélszerkezetek gyártása, hegesztése (utóbbi opcionális)
  • Acélszerkezetek összeállítása
  • A szerkezetlakatos munkakörhöz kapcsolódó feladatok maradéktalan elvégzése
  • Lakatosipari gépek használata és karbantartása

Az Ön profilja:

  • Fémipari végzettség (szerkezetlakatos, hegesztési ismeretek CO, AWI)
  • Legalább 2-3 éves (fém,- vasipari gyártó) tapasztalat hasonló munkakörben
  • A feladatok ellátásához szükséges eszközöket ismerete, valamint azok használata
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Pontosság, rendszerezettség, igényesség, együttműködő készség
  • Hajlandóság esetenként több műszakos munkarend dolgozni

Amit mi kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés, teljesítmény bónuszok.
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények, a munkáltató által támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness és gyógyfürdőben.
  • Útiköltség hozzájárulás, biztosított munkaruha.
  • Stabil vállalat, stabil munkahely.
  • Fiatalos légkör a tapasztalat megbecsülésével.
  • Korszerű géppark és munkaeszközök.

Jelentkezzen most!

Telefon: +36 42 511 131

E-mail: hr@msk.hu

ÁLLÁS LEJÁRT