SZEMÉLYI ÉS MŰVÉSZETI ASSZISZTENS (556 látta)

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

SZEMÉLYI ÉS MŰVÉSZETI ASSZISZTENS

pozíció betöltésére

Várjuk olyan színházkedvelő, önálló munkavégzésre alkalmas, jó kommunikációs készségű, rugalmas pályázó jelentkezését, aki szívesen csatlakozna a színház művészeti csapatához.

Főbb feladatok:

  •  rendezvények előkészítése, megszervezése, lebonyolítása
  • asszisztensi feladatok ellátása
  • ügyiratok kezelése, rendeltetésszerű továbbítása
  • pályázatfigyelés, szakmai beszámolók megírása
  • folyamatos tájékozódás az országos színházi szakmáról

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (jogi, gazdasági, pénzügyi, marketing)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai, fényképes önéletrajz.
  • Végzettséget igazoló okiratok másolata
  • Pályázó nyilatkozata, hogy a személyes adatainak a kezeléshez hozzájárul. A nyilatkozat elérhetősége:

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, diplomáinak másolatait és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: gh@moriczszinhaz.hu