Szárazépítő,gipszkarton szerelő Ausztria (160 látta)

Cégünk építőipari kivitelezéssel foglalkozik.
Fő profilja szárazépítészeti kivitelezés
Gipszkarton szerelőket keresünk folyamatos munkavégzéshez, hosszú távra.
A munkavégzés helye Ausztia projektenként változó helyszínen történik.

Elvégzendő feladatok:
– Gipszkarton elemek, szerkezetek építése bontása
– Előtétfal, válaszfal, álmennyezet, kazettás mennyezet, ill. Diszitő elemek készítése
– Szárazvakolat készítése
– Önálló munkavégzés
– Tervrajz olvasása
Akit keresünk:
– Gipszkarton szerelésben szerzett minimum 1-5 év tapasztalattal
– Jól terhelhető
– Rigips vagy Knauf szárazépítési rendszer ismerete
– Pontos precíz megbízható munkavégzés
-Csapatmunka
– Előny szakirányú végzettség, de nem feltétel

Amit kinálunk:
– Versenyképes fizetés
– Teljes bejelentett munkabér
– Szabadság és táppénz kifizetés
– Szakmai fejlődés
– Stabil munkahely
– Dinamikus csapat
– Egyéb juttatások,
– Korszerű szerszámok, munkaruha biztosítása
– Bérezés: bruttó 900.000 Forinttól!

Jelenkezés módja:
További információkért érdeklődni lehet a 0670 3072675 telefonszámon, illetve a
woorkinfoo@gmail.com e-mail címen.

ÁLLÁS LEJÁRT