Számviteli ügyintéző, mérlegképes könyvelő (128 látta)

Könyveléssel, adótanácsadással foglalkozó budaörsi irodánkba keresünk számviteli ügyintézőt, vagy mérlegképes könyvelőt. Nyelv ismerete nem szükséges.

Főbb feladatok:

  • Bizonylatok kontírozása, feldolgozása;
  • Analitikák vezetése, egyeztetése a főkönyvvel;
  • Bevallások és az éves beszámoló előkészítése;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a hatóságokkal.

Elvárások:

  • A Számviteli törvény és alapvető adójogszabályok ismerete;
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek, Word, Exel programok gyakorlati alkalmazásának képessége;
  • Szakmai fejlődésre való igény;
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, terhelhetőség;
  • Szakmai gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú, 8 órás munkalehetőség,
  • Színvonalas, barátságos, családias környezet,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek,
  • Színes, változatos feladatok.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a konyveles.levelez@gmail.com e-mail címen. A személyes találkozáshoz kérem, adjon meg telefonos elérhetőségét is.

ÁLLÁS LEJÁRT