Szaktanácsadó (154 látta)

Hajdúböszörmény
2018-02-20

Szaktanácsadó

Főbb feladataid:

  • árajánlatok készítése, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • szakmai tanácsadás a vevő és kivitelező partnerink részére

Elvárásaink:

  • legalább építőipari vagy magasépítő technikus végzettség
  • felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos és kiváló kapcsolatteremtő készség
  • megbízható, felelősségteljes, rugalmas munkavégzés
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kitartó, nagy munkabírás

Előnyt jelent:

  • festékek és hőszigetelő termékek piacán szerzett szakmai és kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • a munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • igényes és barátságos munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés támogatása

Küldje el fényképes önéletrajzát a marketing@komepkft.hu email címre!

ÁLLÁS LEJÁRT