SZAKTANÁCSADÓ ÉRTÉKESÍTŐ (131 látta)

Magyarország
2019-10-11

Cégünk, a Vetasa Kft. 1999. óta működik, és dinamikus növekedésének köszönhetően mára az agrárszektor jelentős szereplőjévé vált. Vezető üzletágunk az állattartó telepek tartástechnológiáinak forgalmazása és fogyóeszköz szükségletének kiszolgálása. Főbb termékcsoportjaink: általános állattartó telepi fogyóeszközök, laboratóriumi berendezések és eszközök, takarmány kiegészítők, állateledelek, kis és hobbiállat állattartási felszerelések, higiéniai termékek, tartástechnológia. Termékeink magas minőséget, megbízhatóságot képviselnek a piacon. Szaktanácsadó kollégáink széleskörű ismereteikkel folyamatosan segítik az állattartó telepek munkáját szaporodásbiológiai, tartástechnológiai, takarmányozási területeken. A folyamatos fejlődést szem előtt tartva csapatunkba

SZAKTANÁCSADÓ ÉRTÉKESÍTŐ

(Dél-alföldi / dél-dunántúli területi képviselő)

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Állattartó telepi fogyóeszközök, higiéniai termékek, laboratóriumi berendezések, tartástechnológiai berendezések valamint takarmánykiegészítők értékesítése nagyüzemi sertéstartók részére.
  • Új értékesítési lehetőségek keresése
  • Munkaterület: Bács-Kiskun, Csongrád, Békés VAGY Vas, Zala, Tolna és Baranya megye

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (agrár végzettség előny)
  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, levelező kliens)
  • Hatékony, jó kommunikációs képesség
  • Eredményorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Dél-magyarországi lakhely
  • Jogosítvány (B kat.)
  • Előnyt jelent:
    • felsőfokú agrár vagy állatorvosi végzettség,
    • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló, rugalmas munkahelyi környezet
  • Sikeres csapatban való munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal: iroda@vetasa.hu címen.

További információkat cégünkről a www.vetasa.hu weboldalunkon talál.