Sofőr, árú beszerző (1203 látta)

Budapest, X. kerület
2020-09-30

Sofőr, árú beszerző és kiszállító pozícióba keres budapesti fürdőszoba szaküzlet munkatársat.

 „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető kisteherautóra keresünk kollégát, akinek egyben a feladati közé tartozik a raktári termékek kiszállítása a megrendelők felé.

Amit kínálunk:

  • modern, kényelmes autó használata
  • hosszú távú, stabil munka
  • állandó hétköznapi munkavégzés ( hétfőtől – péntekig, 9-18 között )
  • telephelyi indulás, telephelyi érkezés

A Te feladataid:

  • Árubeszerzés, meghatározott napi útvonalon
  • Termékek pontos és sérülésmentes leszállítása
  • Áru gépjárműre történő fel és lepakolása
  • Üzleten belül, áru kiadás
  • napi adminisztráció elvégzése

Amit Tőled várunk

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat kisteherautóra
  • Rugalmasság, megbízhatóság, lendületesség
  • Előny, de nem szükséges ha rendelkezel targoncakezelői vizsgával

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a következő email címen, fizetési igény megjelölésével: csempeboltok@gmail.com

ÁLLÁS LEJÁRT