Senior Software Tester – Minőségbiztosítási Szakértő (117 látta)

Az EDITEL egy nemzetközi, vezető EDI (elektronikus adatcsere) szolgáltató, mely a különböző ágazatokban tevékenykedő cégek ellátási lánc és B2B üzleti folyamatainak optimalizálására specializálódott. Ausztria és szlovákiai csapatunk erősítéséhez most új kollégát keresünk Senior Software Tester – Minőségbiztosítási Szakértő pozícióba.

Senior Software Tester –

Minőségbiztosítási Szakértő

Feladatok

  • EDITEL alkalmazások tesztelése és kiértékelése
  • Manuális és automatizált tesztforgatókönyvek (End to End) létrehozása és alkalmazása
  • A tesztkörnyezet (TOSCA) karbantartása és támogatása
  • Széles körű kommunikáció és együttműködés a fejlesztői részleggel
  • Csatornakezelés (Channel Management)

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen, vagy több éves szakmai tapasztalat
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Webszolgáltatás területén szerzett tapasztalat (SOAP/REST), SQL, SoapUI, JMeter,Linux, Continuous Integration, Selenium
  • Előny: ISTQB vagy CSTE képesítés

Amit a cég kínál

  • Munkavégzés egy nagy szakmai tapaztalattal rendelkező nemzetközi cégnél
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – bónusz csomag és cafeteria
  • Munkavégzés Pozsonyban vagy Bécsben (a Főpályaudvarhoz közel)

A pozícióra való jelentkezéshez, küldje el önéletrajzát a job@editel.hu címre

ÁLLÁS LEJÁRT