Saját seregünk erősítése érdekében keresünk HR-es szupererővel rendelkező PROJEKTVEZETŐ csapattagot VESZPRÉM, AJKA, TAPOLCA vonzásköréből!  (299 látta)

Amennyiben szeretnél családias környezetben dolgozni és segíteni az embereknek, akkor…
 Stb., stb…

Az álláshirdetésünk folytatódhatna a szokásos sablonokkal, de most ezzel nem szeretnénk untatni, úgy is ismered az összeset.

 Rá is térünk a lényegre!

 Feladataid lesznek:

 • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése, fizikai munkaerő         toborzása-kiválasztása
 • Kapcsolattartás a partnerekkel, munkavállalókkal és szállásadókkal
 • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink Veled szemben:

 • HR területen szerzett tapasztalat vagy HR végzettség
 • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
 • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
 • Jó kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség
 • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Amit garantálunk:

 – Egy rettentően jó fej csapat
 – Kávé és tea (minden búra, bajra van valamilyen gyógyteánk)
 – Kutyabarát irodai környezet
 – Céges telefon és laptop

Jelentkezni az alábbi e-mail címen tudsz az önéletrajzod elküldésével: irodavp@opuswork.eu

Ha bővebb információra lenne szükséged, keress minket telefonon a 06 70/323-0001-es telefonszámon!

ÁLLÁS LEJÁRT